18.10.2018, 9:15
Қараулар: 8
Құрметті Зеленов ауданы бойынша әскерге шақырылушы азаматтар!

Құрметті Зеленов ауданы бойынша әскерге шақырылушы азаматтар!

Сіздерді ағымдағы жылы аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімге төмендегі мекенжай бойынша келіп, жолығуларыңыз сұралады.

 

Отан алдындағы борышыңызды өтеу – азаматтық парызыңыз!

 

 

Мекенжайымыз:

БҚО, Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Жеңіс көшесі №81

 

 

Переметный ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Ағнияз Ислямбек Қанатұлы 05.04.2000 Каражар,83  
2. Азгуов Ержан Дуйсенбайұлы 06.08.2000 Переметное, Ауэзова 79  
3. Андреев Николай Владимирович 11.06.1994 Переметное, Женис 70  
4. Арынов Канат Арынович 05.02.1995 Переметное, Жабаева 11  
5. Асланов Роман Тофикоглы 13.10.1996 Переметное, Уральская 93\1  
6. Белгиев Қанағат Қапетұлы 10.01.1993 Бисен,Первомайская 16

 

 
7. Бимуханов Айдар Мендигерейұлы 27.11.2000 Переметное  
8. Білімжанов Бақытжан Талғатұлы 05.07.2000 Переметное,Гагарина 71  
9. Горбушин Валентин Анатолиевич 07.02.1997 Озерное 2  
10. Даришев Дархан Багыджанович

 

01.11.2000 Переметное, Ауэзова 83  
11. Даришев Рустем Багыджанович 20.11.1997 Переметное, орал 24  
12. Долин Николай Александрович 18.07.1995 Переметное,Локомативная 44кв1  
13. Жидков Сергей Сергеевич 09.08.2000 Областной детский дом, Строителя 38\А  
14. Жолмағамбет Нұрқасым Есенғалиұлы 22.06.2000 Калининское,Торговая 2кв1  
15. Иванцов Александр Андреевич 22.11.1996 Уральск, 152 стрельковая дивизия 3  
16. Ищенко Евгений Евгеньевич 26.11.1997 Переметное, Орал 75 кв 2  
17. Каиржанов Ринат Ерболович 24.02.2000 Переметное,Ауэзова 42  
18. Каналиев Руслан Талгатулы 14.08.1997 Переметное, Гагарина 131 кв9  
19. Кармышев Николай Николаевич 09.11.1993 Каражар Б\У 2  
20. Комаров Денис Васильевич 25.04.1993 Калининское, Калинина 17  
21. Коналиев Мади Алибекович 16.06.1996 Переметное, Ауэзова 66  
22. Коротин Александр Васильевич  26.05.1995 Переметное, орал 24\3  
23. Кузьмин Владислав Юрьевич 19.02.2000 Переметное, Гагарина 52  
24. Қапезов Тамерлан Темурұлы 15.06.1998 Уральск, 6 мкр д 19 кв 37  
25. Қонысқали Алтынбек Қайратұлы 23.11.2000 Переметное, Женис 91  
26. Мәжит Асхат Қайроллаұлы 09.01.1995 Переметное, Арнау 2\1  
27. Мисчанчук Иван Валерьевич 24.04.1997 Переметное,Ауэзова 84\2  
28. Мухамбетов Темирлан Амангельдиевич 14.04.1996 Переметное,Уральская 77кв 1  
29. Нургазыев Айдос Айжарыкулы 07.02.2000 Переметное, Приречное 41  
30. Рахимов Батыржан Батыргалиевич 12.04.1997 Переметное, Женис 26  
31. Рахманкулов Рамиль Фаридович 22.09.2000 Переметное,Чапаева 16  
32. Сажин Евгений Витальевич 31.12.1994 Переметное, Мухамбетжанова 6\2  
33. Ситеков Диас Заурбекович 10.11.2000 Переметное, Первомайская 5  
34. Скляр Сергей Александрович 03.07.1996 Переметное, Гагарина 106кв 8  
35. Тюлюбаев Мереке Тасбулатович 23.03.1992 Калининское, Нефтебаза 2 кв 2  
36. Шестаков Александр Юрьевич 18.07.1993 Калининское, Фрунзе 11  

Көшім ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Абулхаиров Аслан Гиззатович 08.04.1995 Уральск, Южная 48  
2. Бактыгалиев Ануар Бахтыгалиұлы 28.11.1992 Владимировка, Б\У, Б\Н  
3. Горбук Кирилл Петрович 07.02.1999 Колесово, Набережная 8  
4. Досайбаев Арман Талғатұлы 28.06.1994 Кушум, Достык 52\1  
5. Есниязов Мирас Жандосович 10.05.1998 Кушум, Антонова 224  
6. Исмагулов Асеп Канатович 28.03.1995 Степное, Айтеке Би 10  
7. Карпов Денис Викторович 07.02.1994 Б-чаган, Советская 18  
8. Кубашев Мейірбек Наурзғалиұлы 06.08.1998 Б-Чаган , Миирная 17  
9. Лютиков Николай Николаевич 19.04.1994 Б-Чаган, теотральная 8кв9  
10. Молболсынов Акылбек Сапаргалиевич 14.02.1992 Владимировка  
11. Сарсенгалиев Қайрат Қанатович 06.06.1997 Степное, Айтике Би 10  
12. Соловьев Александр Сергеевич 02.08.1992 Кушум, Субботина 13  
13. Уразаев Айдар Талапович 16.08.2000 Владимировка, Утемисова 32  
14. Чернояров Александр Николаевич 02.03.1993 Б-Чаган, Достык 8  

Шалғай ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Будяков Андрей Артемьевич 30.10.1998 Шалгай, Мирная 5\1  
2. Ворожбитов Игорь Андреевич 26.06.1999 Первосоветск, Южная 8  
3. Гатау Айбар Нағметұлы 23.01.1993 Шалгай, Зеленая 8  
4. Даукариев Каби Серкалиевич 11.06.1992 Шалгай, рабочая 12  
5. Зверев Виктор Давыдович 30.04.1995 Шалгай, Степная 1  
6. Карткужаков Кенжебек Каримуллович 03.05.1995 Шалгай, Целинная 3  
7. Косточкин Петр Николаевич 26.04.1998 Таловая, Школьная 3  
8. Муканов Владислав Николаевич 13.06.1995 Первосоветск, Южная 9\1  
9. Назаров Андрей Олегович 19.04.1995 Шалгай, зеленая 12  
10. Приказов Илья Вячеславович 12.06.1995 Первосоветск, зеленая 13  
11. Турлов Георгий Сергеевич 09.05.1995 Шалгай, Чамчиян 1  

Янайкин ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Аймухамбетов Аслан Асқарұлы 05.01.1997 Янайкино, Ленина 17  
2. Амангелді Ерқанат Амангелдіұлы 14.11.1997 Янайкино, Комсомольская 9  
3. Амиргалиев Рустам Темурович 22.01.1999 Янайкино, Студенческая 2  
4. Бауржан Сәдібек Бауржанұлы 06.11.1996 Янайкино, Комсомольская 9  
5. Ермолаев Николай Петрович 01.07.1998 Скворкино, Степная 8  
6. Жубанышев Темирболат Альбекович 09.09.1993 Янайкино, Школьная 20  
7. Залмуканов Асан Аскарович 05.04.1995 Скворкино, Центральная 33  
8. Кужахметов Батырхан Юрьевич 13.03.1996 Янайкино, Студенческая 7  
9. Кужахметов Жаслан Юрьевич 09.01.1992 Янайкино  
10. Мусин Руслан Рашитович 12.10.1993 Богатск,  
11. Пресняков Алексей Михайлович 12.10.1994 Янайкино, Степная 1  
12. Самедов Фуад Огруджалиевич 25.12.1996 Янайкино, Парковая 14  
13. Төлегенов Ермекқали сағынайұлы 14.01.1992 Жамаккудык, яблоневая  
14. Туркаев Аскар Гайдарович 05.02.1996 Янайкино, Комсомольская 21  
15. Хамитов Медет Узакбаевич 23.06.1996 Скворкино, Центральная 20  

Егіндібұлақ ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Каресов Фарид Эдуардович 16.07.1998 Егіндібұлақ  
2. Уразаев Рамзан Тахирович 04.11.1995 Егіндібұлақ, Строительная 8  

Зеленов ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Иржанов Артур 22.04.1996 Зеленое, Почтовая 11  
2. Тарштыков Еламан Булатович 29.11.1995 Зеленое, крестьянская 4  
3. Темірхан Ноян Әзілханұлы 27.05.2000 Зеленое, заречная 26  
4. Тулепкалиев Акжол Ержанович 28.06.1998 Зеленое, новостройка 15  
5. Фомин Леонид Юрьевич 12.02.1998 Зеленое, комарова 5  

Железнов   ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Абдрахман Шамиль Қалымғазаұлы 16.01.2000 Новенькое, пионерская 8\1  
2. Багиров Камран Гамидоглы 19.04.1998 Новенькое,  
3. Кривсун Андрей Валерьевич 03.08.1992 Новенький, Уральская 16  
4. Мельников Никита Николаевич 17.04.1999 Новенькое, жабаева 7  
5. Нурмухамбетов Нуржан Муртазагалиевич 02.12.1994 Железново,  
6. Плаксин Никита Александрович 07.06.1998 Гремячее,  

Белес ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Баксиков  Шакир Махмудович 29.10.1995 Белес, жамбыла 3  
2. Бахитов Ансар Жантемирович 02.06.1996 Белес, Овражная 4кв2  
3. Кенжибаев Темерлан Алпамысович 03.03.1995 Белес, Кунанбаева 2кв1  
4. Махмудов Рагуф Рагуфоголы 18.09.1995 Белес, Утемисова 23  
5. Нұрмуханов Серікболсын Есболатұлы 24.09.1995 Белес, Школьная 5\1  
6. Серік Нұрқабыл Нұрланұлы 20.09.1993 Белес, Достык 4  
7. Таскалиев Гильман Оразбекович 06.12.1995 Белес, женис 9  
8. Толегенов Жанболат Бектлеуович 26.04.1992 Белес, женис 7кв2  
9. Шаманаев Ерген Мукасович 22.07.1996 Белес, Женис 14  

Щапов  ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Гумаров Асланбек Артурович 02.02.2000 Щапово, Орбита 1кв2  
2. Әкімғалиев Аян Жұмағалиұлы 10.04.1996 Балаган, Алматинская 5\2  
3. Ибрагимов Ильяс Ринатович 23.01.1997 Щапово, молодежная 14  
4. Иманкулов Ермек Сагидоллаұлы 19.02.1996 Щапово,заречная 3\2  
5. Сагутдинов Аслан Ершатович 13.08.1996 Жанатан, победы 2\2  
6. Сементьев Максим Сергеевич 10.01.1993 Щапово,  

Чеботарево ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Бисенбаев Аскар Махмудович 23.09.1993 Чеботарево,  
2. Вакарь Тимофей Сергеевич 05.11.2000 Хамино,буннева 89  
3. Жусупов Азамат Бауржанұлы 09.07.1998 Чеботарево, Достык 43  
4. Кусанов Еркебулан Саявич 19.09.1997 Чеботарево,  
5. Петров Виктор Евгеньевич 29.12.1998 Чеботарево, Достык 34  
6. Петров Иван Иванович 21.01.1996 Чеботарево  

Чировский ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Алексеев Михаил Анатольевич 15.12.1992 Чирово, Мирная 64  
2. Бигалиев Мирас Уралбекович 16.04.1997 Чирово, Овражная 11  
3. Голохвастов Яков Михайлович 26.05.2000 Чирово, Мирная 6  
4. Иржанов Амангали Кадргалиевич 19.08.1998 Чирово, Степная 10  
5. Лебедев Сергей Игоревич 22.02.1995 Чирово, Мирная 6  
6. Тепляков Юрий Юрьевич 25.12.1999 Чирово, Мирная 55  
7. Шакиров Равиль Тагирович 03.12.1993 Чирово, Курмангазы 31 кв 2  

Махамбет ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Адилкасимов Нурбек Рымбекович 07.08.1998 Махамбет, Ветеранов 19\1  
2. Алигазиев Милат Мадиевич 02.02.1994 Павлово, Лесная 4\1  
3. Алишев Ильяс Ербулатович 15.10.1998 Махамбет, Октябрьская 3\2  
4. Амангалиев Темирлан Асхатович 30.07.1994 Махамбет, школьная 11  
5. Ермеков Канат Маратович 29.09.1992 Уральск, пр. Абулхаира  
6. Ермуханбетов Мирлан Жасуланович 29.11.1996 Махамбет, тимошина 15  
7. Иставлетов Евгений Михайлович 04.02.1998 Павлово, Казахстанская 18  
8. Колузанов Денис Вячеславович 25.07.1995 Махамбет, Стадионная 37  
9. Лесин Денис Александрович 10.03.1997 Махамбет, Ленина 18  
10. Нургалиев Бауржан Шайдуллович 15.07.1993 Махамбет, парк победы  
11. Сергиенко Олег Владимирович 17.02.1993 Махамбет, Гагарина 1\2  
12. Сериков Еламан Тимурұлы 10.11.1995 Махамбет, Ауэзова 2\1  
13. Темиров Айдар Темирович 25.04.1993 Иманова, Гагарина 26  
14. Тлес Дарын Сағынғалиұлы 03.09.1995 Махамбет  

Краснов ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Абдрахманов Ержан Шоканович 11.06.1997 Погодаево, Ахмерова 15  
2. Арцименя Олег Сергеевич 11.05.1995 Погодаево, Женис  
3. Борзиков Борис Анатольевич 25.06.1998 Погодаево, Гагарина 1  
4. Ищанов Данияр Саматкалиевич 16.02.1997 Котельникова, Аль Фараби 6кв1  

Сұлу көл ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Булекпаев Ринат Булатович 15.01.1995 Сулуколь, Мирная 5  
2. Буранбаев Арман Азаматович 10.09.1997 Сулуколь, Шанырак 20  
3. Буранбаев Ерлан Азаматович 10.09.1997 Сулуколь, Шанырак 20  
4. Трекин Александр Сергеевич 21.02.1995 Сулуколь  

Роздольный ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Дьяконов Вадим Сергеевич 23.03.1996 Раздольное, белорусская 5  
2. Людвиг Никита Александрович 24.01.1997 Раздольное, Белорусская 28  
3. Шанькин Арман Вилорович 04.10.2000 Раздольное, Белорусская 18  
4. Яковенко Николай Николаевич 23.05.1999 Красносвет, Первомайская 23  

Январцев ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Бадаев Алексей Алексеевич 28.07.1997 Январцево, Молодежная 27\2  
2. Барышев Виктор Викторович 03.02.1994 Красноармейск, красноармейская 101  
3. Барышев Сергей Викторович 20.02.1995 Красноармейск, красноармейская 101  
4. Бовильняк Вячеслав Владимирович 16.06.1994 Спартак, целиння 17  
5. Бочковский Виталий Олегович 08.05.1994 Красноармейск, пионерская 2  
6. Былинкин Владислав Валерьевич 08.01.1996 Январцево, мигалиева27\1  
7. Былинкин Ростислав Александрович 06.12.2000 Январцево, мигалева 19  
8. Гасилин Артем Александрович 02.03.1995 Чинарево, достык 34  
9. Гасилин Сергей Геннадьевич 14.12.1998 Январцево, братская 104  
10. Гордеев Владислав Алексеевич 29.08.1995 Кирсаново, набережная 5  
11. Есин Михаил Николаевич 02.04.2000 Кирсаново, лесная 2  
12. Жоламан Адил Эдуартұлы 10.01.1997 Петрово, Школьная 6\2  
13. Зайниев Баыржан Русланович 27.09.2000 Январцево,чапаево 50  
14. Зайцев Евгений Васильевич 21.10.1993 Январцево, Советская 85  
15. Зимнухов Вадим Павлович 09.05.1995 Январцево, гагарина 43  
16. Ибасов Адель Багдаевич 21.12.1993 Чинарево, тюленина 24кв36  
17. Исатаев Таймас Есенжанович 16.10.1998 Чинарево , центральная 43  
18. Карташов Максим Петрович 09.01.1994 Петрова, Школьная 6\1  
19. Клышев Адиль Акбулатович 05.10.2000 Уральск, целева 10  
20. Кудинов Андрей Сергеевич 30.10.1993 Красноармейск,  
21. Кулишов Сергей Владимирович 28.05.1995 Красноармейск , мирная 28  
22. Максютов Бекжан Қазиқанұлы 28.09.1994 Кирсаново, Алма-атинская 10  
23. Максютов Ермахан Кадырканович 24.10.2000 Кирсаново, степная 13  
24. Марков Иван Викторович 04.11.2000 Чинарево, молодежная 10  
25. Матросов Анатолий Петрович 08.10.2000 Красноармейск  
26. Мендыгазиев Султанбек Эрикулы 24.04.1995 Титрова,школьная 32  
27. Морарь Иван Андреевич 02.05.1996 Январ. Дет дом  
28. Мұлқашев Адильхан Қуандықұлы 22.08.1999 Красноармейск, пионерская 17  
29. Нургалиев Женис Абылкаирович 12.06.1993 Чинарево, центральная 34  
30. Орынгалиев Адельхан Айдынгалиевич 12.04.1997 Январцево, Гагарина 10  
31.

 

Потапов Александр Алексеевич 19.05.1999 Красноармейск,мирная 49  
32. Романенко Иван Викторович 07.07.1997 Красноармейск, 116  
33. Салихов Нурсултан Кенжегалиевич 25.11.2000 Кирсаново, чумаково 11  
34. Сариев Асылхан Ерсаинович 13.11.1993 Январцево, винермана 20  
35. Симинеев Станислав Ильнурович 28.02.1995 Красноармейск  
36. Утеуов Заманбек Арманович 01.03.1998 Кирсаново, Степная 2  
37. Хорошкин Алексей Александрович 23.03.1993 Январцево детский дом  
38. Чернышев Александр Витальевич 10.05.1997 Январцево , Самошиной 9  
39. Чернышков Максим Николаевич 02.07.1993 Красноармейск,  
40. Шуламбаев Рахат Каримуллаевич 06.12.1995 Кирсаново, Школьная 1  
41. Шуламбаев Рахмет Каримуллович 01.04.1998 Кирсаново,  
42. Шуламбаев Турарбек Саинович 19.04.1996 Кирсаново, Степная 12  

Макаров ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Балыков Дмитрий Александрович 06.05.1996 Макарово, учительская 50  
2. Бергалиев Асылжан Зайудуович 23.03.1997 факел, пролетарская  
3. Жуковский Михаил Владимирович 03.10.1994 Макарово,учительская, 29  
4. Мейер Алексей Валерьевич 16.02.2000 Макарово, петрова 25  
5. Момышев Алпамыс Жексенгалиевич 23.12.2000 Садовое, колхозная  
6. Муханов Беймбет Бейбитович 26.05.1998 Макарово, Луговая  
7. Полкунов Виктор Николаевич 30.06.1999 Макарово, тимошина 9  
8. Полкунов Кирилл Николаевич 21.04.1998 Мирное, октябрьская  
9. Терев Николай Николаевич 01.05.1993 Макарово, тимошина 9  
10. Трифонов Александр Иванович 03.03.1993 Макарово, тимошина 22  
11. Шевченко Иван Владимирович 29.06.1995 Макарово, Петрова 27  
12. Шуков Юрий Сергеевич 13.06.1994 Факел, Комсомольская  

Рубежка ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Барлубаев Максим Русланович 06.03.1995 Рубежка, Зерновой 3  
2. Голик Никита Сергеевич 14.03.1998 Рубежка, Ситникова 12  
3. Игнатенко Захар Юрьевич 20.11.1999 Рубежка, Чапаево 19  
4. Карашаев Нурлан Максутович 31.05.1997 Рубежка, Набережная 34  
5. Клышев Арман Серикович 12.06.2000 Рубежка, Ленина 149  
6. Кокарев Виктор Алексасадрович 13.01.1999 Рубежка, Ленина 17  
7. Колычев Николай Андреевич 11.12.1995 Рубежка, Ленина 11  
8. Костеренко Глеб Евгеньевич 24.01.1996 Сарань, Джамбула 69  
9. Кузеняткин Аркадий Сергеевич 09.06.1999 Рубежка, Ситникова 22  
10. Куршин Николай Александрович 16.05.1992 Рубежка, Мирная 105  
11. Мукашев Азамат Кумарович 21.01.2000 Уральск, Строитель 38 А  
12. Сизов Дмитрий Анатольевич 11.09.1996 Рубежка, Ленина 132  
13. Сочивец Павел Павлович 19.07.1998 Рубежка, Мирная 21  
14. Харченко Александр Владимирович 07.02.1995 Рубежка,ленина 136  

Достық ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

   

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Абельчак Алексей Сергеевич 14.04.1992 Достык, молодежная 2  
  2. Авакян Самвел Расимович 27.04.1999 Красный орал, садовая 11  
  3. Агисов Наурызбек Тимофеевич 21.03.2000 Достык, Утемисова 6-2  
  4. Альмуханов Арман Амангалиевич 15.04.1995 Достык, пионерская 19  
  5. Амангелді Сайран Шегеұлы 03.12.1994 Достык, степная 6\2  
  6. Аманқұл Артур Санақұлы 16.06.1999 Достык, пионерская 3\2  
  7. Артықбаев Әділхан Маратұлы 01.08.1995 Уральск, жазира 1\1  
  8. Бакытов Ербол 09.08.1996 Достык, первомайская 2  
  9. Баранов Александр Александрович 17.07.1993 Чувашинское, набережная 22  
  10. Бирюков Василий Владимирович 05.11.1994 Красный Орал  
  11. Бисекенов Алмазхан Бакытжанович 13.04.1992 Чувашинское  
  12. Габдрахимов Жаксыжан 26.12.1996 Достык  
  13. Ғабиденұлы Заманбек Ғумартегі 01.11.1992 Достык, рабочай 8\8  
  14. Головчик Дмитрий Сергеевич 01.04.1994 Достык,  
  15. Головчик Михаил Михайлович 07.10.1995 Достык, первомайская 8\2  
  16. Дяченко Владислав Петрович 28.12.1999 Чувашинское, школьная 17\2  
  17. Ержанов Еламан Алшанбекович 26.12.1997 Достык, утемисова 22  
  18. Еркинғали Еламан Аубакирұлы 25.10.2000 Достык, мерей 8-7  
  19. Еркинов Нуржан Батырбекович 28.04.1996 Достык, гагарина 1\1  
  20. Есеналиев Наржан Ниязбекович 13.12.1998 Достык  
  21. Есетов Алмас Ерболатұлы 23.12.1998 Достык, геологическая 1  
  22. Ескуатов Ерлан Шукратович 19.02.1996 Достык,  
  23. Жасланов Сәтжан Рысбайұлы 23.08.1998 Достык  
  24. Жексенов Артур Гумарұлы 13.05.1997 Достык, гагарина 14\2  
  25. Золкин Николай Александрович 07.06.1995 Достык  
  26. Зуев Владимир Александрович 23.07.1994 Достык, степная 6  
  27. Иманкулов Жалгас Берикович 09.11.1995 Чувашинское, школьная 22  
  28. Каймашников Александр Сергеевич 08.04.1992 Достык , первомайская 11  
  29. Капезов Таскын Молдагалиевич 05.05.1994 Достык, Чаганная 11\2  
  30. Каримом Нұрлан Баянұлы 28.12.2000 Достык, Чаганная 8\4  
  31. Кәкімжан Мирас Алмасұлы 02.11.2000 Достык, участок 337  
  32. Киреев Сержан Чайдоллаұлы 11.01.1993 Достык, гагарина 13\1  
  33. Комиссаров Андрей Александрович 12.09.1997 Достык, Чаганная 8 кв 2  
  34. Комиссаров Николай Валерьевич 29.03.1993 Достык, пионерская 24\13  
  35. Кубеев Айдын Аканович 05.04.1998 Достык, самал 6\1  
  36. Кузнецов  Дмитрий Андреевич 13.05.1997 Достык  
  37. Лункин Максим Андреевич 20.01.1999 Красный орал, зел 4  
  38. Липендин Владимир Алексеевич 17.05.1999 Достык, первомайская 30  
  39. Маженов Арман Саматұлы 20.12.1995 Достык,  
  40. Максутов Фархат Канатович 14.11.1996 Достык  
  41. Матвеев Павел Андреевич 08.07.2000 Достык, тәуелсіздік 2\17  
  42. Мергалиев Аскар Мухтарович 13.09.1993 Чувашинское, ленина 13  
  43. Нажмединов Мәди Нурхатұлы 12.12.1993 Достык, гагарина 14 \4  
  44. Орынбаев Нұрбек Жауынбайұлы 18.04.1995 Достык, трудовая 2\14  
  45. Пункин Максим Андреевич 20.01.1999 Красный орал, зеленая 7  
  46. Сабитов Ахат Кайратович 14.09.1997 Достык,  
  47. Сагидолла Абылай Қолғанатұлы 05.07.1993 Достык  
  48. Сағынбай Айбол Ғалымжанұлы 16.01.1996 Достык  
  49. Сатқалиев Дәулет Махамбетұлы 14.09.1993 4 мкр д26 кв 42  
  50. Севрюгин Антон Павлович 02.06.1995 Достык, строителей 3\8  
  51. Серікұлы Мейірібек 16.04.1995 Достык, полевая 20\2  
  52. Танбаев Айбар Қуанышұлы 04.09.1997 Чувашкинское  
  53. Тесленко Сергей Владимирович 17.06.1999 Достык, строителей 3кв2  
  54. Төлеев Нүркен Меңдіқанұлы 07.10.1995 Достык, комаров 19  
  55. Утешов Қуатжан Саматұлы 25.12.2000 Достык,пионерская 8\7  
  56. Федорченко Александр Сергеевич 06.01.1997 Достык, пионерская 26.8  
  57. Хаби Ерлан Алиханұлы 17.01.1997 Достык, октябрьская 17  
  58. Халел Асылхан Дарханұлы 21.09.2000 Достык, желтоксан 17-2  
  59. Хамидулла Әділ Сабырғалиұлы 25.04.1998 Достык, пионерская 4 кв 11  
  60. Хансултан Бақтыгерей Құрманғалиұлы 08.02.1997 Достык, макатаев 17\3  
  61. Шишкин Кирилл Георгиевич 06.08.1999 Достык, строителей 4кв 7  

Трекин ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Агафонов Павел Владимирович 28.06.1993 Трекино, Набережная 17  
2. Алексеев Денис Васильевич 15.07.1993 Володарка  
3. Бисенғалиев Баймурат Бахтыгулұлы 28.04.1994 Трекино, Юбилейная 19  
4. Габдулмажит Алтынбек Жаұланұлы 22.07.1994 Трекино, Жиберина 41  
5. Грецкий Радион Александрович 10.11.1992 Трекино, Пионерская 5  
6. Грищенко Александр Павлович 22.09.1993 Володарка, 60 Лет Октября 47  
7. Жаникисов Азамат Аманбайұлы 10.12.1999 Факел 509  
8. Икрамов Айбар Булатович 13.01.1995 Трекино  
9. Истаев Нуртас Тасбулатович 22.08.1997 Новенький, Гульдер 27кв 5  
10. Кеңесов Куанышбек Роланұлы 25.10.1997 Новенький  
11. Коннов Андрей Анатольевич 28.09.1992 Володарка  
12. Курманов Айбек Әбуғалиұлы 23.05.1992 Новенький, Оборонная 15 Кв 6  
13. Курмашев Нуржан Қабылович 15.12.1992 Трекино, Октябрьская 3  
14. Қабденов Аслан Кайратулы 19.02.1994 Новенькое, Октябрьская 10\1  
15. Мамбеталиев Асхат Акылбекұлы 06.05.1996 Трекино, Октябрьская 17  
16. Мергалиев Амир Рзаханович 29.05.1992 Трекино, Юбилейная 3  
17. Муқанбешов Асылжан Оракович 03.11.1993 Трекино, Набережная 23  
18. Мурзагалиев Елжан Есенович 23.10.1998 Володарка  
19. Насекенов Абзал Ермуханович 23.06.1994 Трекино, Степная 35  
20. Сисен Амангельды Темирұлы 28.04.1993 Трекино, Садоликого 17  
21. Скотаренко Сергей Олегович 28.05.1992 Володарка, Достык 132  
22. Ткачев Илья Александрович 27.01.1998 Новенькое  
23. Тулегенов Аксултан Арсламбекович 23.06.1997 Трекино, Комсомольская 3а  
24. Турекешов Абылай Манасович 01.01.1998 Новенькое, Молдагулова 31  
25. Федюнин Антон Викторович 31.01.1995 Володарка, Мирная 32  
26. Шарафутдинов Фархат Ратамович 26.04.1999 Новенький, Первомайская 12  
27. Шумбалов Акылбек Маликович 09.08.1996 Трекино, Жамбыл 15  

Дарьиян ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Абишев Серик Жумабекович 28.06.1995 Дарьинск, пролетарская 66  
2. Адаев Маскар Рамазанович 07.04.1992 Озерное, степная 19\1  
3. Аймұрат Арсен Жалелұлы 20.07.1996 Мкр женис 8\1кв9  
4. Байтлеу Нурлан Каиргалиевич 01.04.1996 Дарьинск, тайманова 119  
5. Басиров Темирлан Амангельдиевич 06.04.1995 Дарьинск, октябрьская 17  
6. Бисалиев Арслан Серикович 18.12.1993 Дарьинск, абая 22 кв2  
7. Бисенбаев Асланбек Сержанұлы 31.07.1993 Дарьинск, некрасово 32  
  Божедомов Сергей Николаевич 10.08.1996 Озерное, школьная 10  
8. Жайлы Бықберген Абилхайырұлы 05.07.1998 Дарьинск, некрасова 7  
9. Жанасов Акылбек Алтынбекұлы 28.02.1994 Озероне, суходольная 32а  
10. Койшибаев Азамат Камалиденович 15.07.1999 3 мкр, 52а кв 6  
11. Косаренко Кирилл Алексеевич 05.06.1993 Дарьинск, мирная 13\2  
12. Курбоноа Ербол Садыкұлы 22.07.1995 Дарьинск, коммунистическая 23  
13. Кухаренко Валерий Алексеевич 13.07.1993 Дарьинск, больничный 8  
14. Мазанов Алексей Валерьевич 12.01.1993 Озерное, садовая  
15. Марковцев Андрей Алексеевич 07.10.1999 Дарьинск, есенжанова 86  
16. Махорин Вячеслав Сергеевич 25.07.1993 Дарьинск, гагарина 49  
17. Мигалев Иван Владимирович 17.07.1995 Дарьинск, советская 89  
18. Минасян Оганнем Арутюнович 18.08.1995 Дарьинск, чапаева  
19. Мухамбетов Арыстан Ғалиаскарович 04.05.1996 Дарьинск, молдагулова 3  
20. Нурбапанов Есенаман Куанышевич 14.03.2000 Дарьинск, кагаева 2а  
21. Сакиев Темир Серикович 21.04.1996 Озерное, садовая 5  
22. Сандыбеков Бактияр Куанышович 04.07.1994 Озерное, коммунистическая 2  
23. Тугелбаев Ержан Нурланулы 10.11.2000 Дарьинск, шпилева 2  
24. Укубаев Азамат Бисембайұлы 08.04.1995 Дарьинск, набережная 72  
25. Укубаев Руслан Хажбанович 02.03.1997 Дарьинск, чапаева 10  
26. Ульянов Роман Николаевич 06.10.1995 Дарьинск, абылайхана 32  
27. Утарбаев Мирхан Базарбаевич 30.11.1995 Дарьинск, абая 22кв 2  
28. Хамидолла Сұлтан Салатұлы 16.02.1997 Дарьинск, молдагулова 14\2  
29. Хамитов Ақылбек Абатұлы 18.03.1997 Дарьинск, строительный 25  
30. Церковников Максим Александрович 27.02.1999 Дарьинск, пушкина 10  
31. Чернигов Александр Анатольевич 24.05.1992 Дарьинск, 60 лет октября 19 кв1  
32. Чернигов Николай Анатольевич 19.06.1996 Дарьинск, Достык 19\1  
33. Шестаков Максим анатольевич 30.03.1993 Дарьинск, чапаева 37  
34. Шингисов Асылбек Дарынович 05.11.1998 Дарьинск, 60 лет октября 67  
35. Шуфляк Василий Александрович 07.05.1995 Озерное, степная 28  

Мичуринский ауылдық округі бойынша әскери қызметтен жалтарып жүрген  әскерге шақырылушылардың тізімі

 

ФИО Дата рождения Место жительства Примечание
1. Абуов Ильяс Бауржанович 20.09.1995 Мичурино, Студенческая 33  
2. Азаровский Вячеслав Александрович 02.04.1995 Мичурино, ленина 19  
3. Болдырев Денис Владимирович 22.01.1994 Мичурино, Энгельса 10\2  
4. Галымжанов Нурбек Гибатоллиевич 15.03.1994 Мичурино, матросова 3 кв 15  
5. Ганенко Владимир Владимирович 15.02.1998 Жамбыл, достык 10\2  
6. Данилов Роман Олегович 19.10.2000 Мичурино, светлая 33  
7. Доценко Владислав Алексеевич 04.06.2000 Мичурино , гагарина 11кв 2  
8. Ерекин Нурсултан Болатулы 16.02.1995 Зеленое, Раздольное 2  
9. Жамбыл Әділет Жандарбекұлы 19.06.2000 Мичурино, Ашикенова 10  
10. Жданов Евгений Николаевич 01.03.1996 мичурино, Восточная 25  
11. Изтелеуов Жаксылык Азаматович 05.11.1996 Мичурино, Производственная 79  
12. Калкеев Сабыржан Мухитович 26.12.1995 Жамбыл, Утемисова 19  
13. Кенжегалиев Даулет Бекжанович 08.02.2000 Мичурино, магистр 12  
14. Кузембаев Кодар Салыкович 14.08.1998 Зеленое, маметова 18  
15. Мажитов Мирас Менситович 04.10.1999 Мичурино, Матросова 7 кв 1  
16. Максутов Еламан Тасболатович 09.01.1996 Мичурино, Светлая 41\1  
17. Макулов Рафаэль Батырович 17.03.1994 Мичурино, Мичурина 7а кВ 1  
18. Мақсотов Ернар Ахмедиярұлы 07.01.1994 Плодоовощной, школьная 58  
19. Маштаков Геннадий Николаевич 15.06.1996 Мичурино, Минская 1 кв 1  
20. Мурзагалиев Бауыржан Еркенович 16.05.2000 Мичурино, производственная  
21. Мухамбеткалиев Ансар Мендигулович 30.12.1998 Мичурино, заводская 59\43  
22. Мухит Евгений Юрьевич 05.03.1995 Жамбыл, Абая 16 кв 1  
23. Мұқанбетжан Дінмұхамед Максимұлы 17.05.1997 Мичурино, Магистральная 19  
24. Панов Константин Васильевич 05.07.1997 Мичурино, маметова 24 кв 1  
25. Подрезов Алексей Васильевич 19.01.1993 Зеленое, мост 13 кв 1  
26. Полуднев Максим Андреевич 03.09.1996 Мичурино, Казахстанская 7  
27. Райский Алексей Васильевич 13.10.1993 Жамбыл, кунаева  
28. Рахметов Болаткали Каршыгаевич 13.10.2000 Мичурино,  матросова 3 кв 9а  
29. Рахымқұлов Жарас Ықыласұлы 21.08.1995 Мичурино,набережная 6\1  
30. Сагынгали Асылхан Арманұлы 01.09.2000 Мичурино,тепличное 5  
31. Сагынгалиев Азамат Арматович 05.09.2000 Мичурино, восточная 13  
32. Сайденов Ерлан Улгалиевич 02.08.1995 Мичурино, Матросова 3 кв 2  
33. Сайлауов Нурхат айболатович 24.05.2000 Мичурино, маметова 7  
34. Сальников  Игорь Михайлович 06.02.1998 Мичурино, зеленая 5  
35. Самиғолла Бекзат Бауржанұлы 06.12.2000 Октябрьское, байсеитова 1кв1  
36. Сапаров Алишер Дидарович 27.09.1995 Мичурино, Производственная 18\11  
37. Смилин Евгений Валерьевич 20.07.1996 Зеленое, нариманова 30  
38. Сулейманов Артур Талапович 05.03.2000 Мичурино, первомайская 1\1  
39. Сулейманов Руслан Талапович 05.11.1998 Мичурино, первомайская 1\1  
40. Ундагулов Бегали Жумагелдиевич 01.04.1995 Жамбыл, Набережная 4  
41. Уразалин Нуржан Закеевич 15.07.1994 Набережное, Айтматова 5  
42. Утепкалиев Нурсен Аянович 02.06.1999 Мичурино, Мичурино 36 кв 3\2  

 

Зеленов аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі

Жаңалықтар

Басқа да мақалалар